105R-222F
Prehľad produktov
Číslo dielu: 105R-222F
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 235MA 1.7 OHM
listoch: 105R-222F.pdf
  • správa
Špecifikácie 105R-222F
Číslo dielu 105R-222F Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.2UH 235MA 1.7 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6681 pcs Dátový hárok 105R-222F.pdf
typ - tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 105R
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 105R-222F TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 75MHz Detailný popis 2.2µH Unshielded Inductor 235mA 1.7 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 1.7 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 235mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
105R-221HS
105R-221HS
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM
Skladom: 10749 pcs
Stiahnuť ▼: 105R-221HS.pdf
RFQ
105R-221J
105R-221J
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 22875 pcs
Stiahnuť ▼: 105R-221J.pdf
RFQ
105R-221K
105R-221K