105R-182J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 105R-182J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
listoch: 105R-182J.pdf
  • správa
Špecifikácie 105R-182J
Číslo dielu 105R-182J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19076 pcs Dátový hárok 105R-182J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 105R
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 105R-182J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 1.8µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 90MHz Detailný popis 1.8µH Unshielded Inductor 250mA 1.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 1.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 250mA