105R-103G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 105R-103G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
listoch: 105R-103G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 105R-103G
Číslo dielu 105R-103G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9804 pcs Dátový hárok 105R-103G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 105R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 105R-103G TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 38MHz Detailný popis 10µH Unshielded Inductor 130mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 5.6 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 130mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
105R-102J
105R-102J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1UH 360MA 730 MOHM SMD
Skladom: 19272 pcs
Stiahnuť ▼: 105R-102J.pdf
RFQ
105R-102K
105R-102K
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 25087 pcs
Stiahnuť ▼: 105R-102K.pdf
RFQ
105R-102KS
105R-102KS
Stiahnuť ▼: 105R-102KS.pdf
105R-103GS
105R-103GS
popis: FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD