105-272JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 105-272JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD
listoch: 105-272JS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 105-272JS
Číslo dielu 105-272JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 16576 pcs Dátový hárok 105-272JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 105
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 105-272JS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 2.7µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 68MHz Detailný popis 2.7µH Unshielded Inductor 220mA 2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 2 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 220mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
105-272G
105-272G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD
Skladom: 9092 pcs
Stiahnuť ▼: 105-272G.pdf
RFQ
105-272H
105-272H
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 13558 pcs
Stiahnuť ▼: 105-272H.pdf
RFQ
105-272J
105-272J
Stiahnuť ▼: 105-272J.pdf
105-331F
105-331F
popis: FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM
Stiahnuť ▼: 105-331F.pdf
105-272GS
105-272GS
Stiahnuť ▼: 105-272GS.pdf
Stiahnuť ▼: 105-331G.pdf
105-331FS
105-331FS
Stiahnuť ▼: 105-331FS.pdf
105-272K
105-272K