103R-472JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 103R-472JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
listoch: 103R-472JS.pdf
  • správa
Špecifikácie 103R-472JS
Číslo dielu 103R-472JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15931 pcs Dátový hárok 103R-472JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 103R
hodnotenie - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 103R-472JS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 4.7µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 60MHz Detailný popis 4.7µH Unshielded Inductor 230mA 1.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 1.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 230mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
103R-472H
103R-472H
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
Skladom: 13750 pcs
Stiahnuť ▼: 103R-472H.pdf
RFQ
103R-560JS
103R-560JS
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM
Skladom: 19014 pcs
Stiahnuť ▼: 103R-560JS.pdf
RFQ
103R-472K
103R-472K
Stiahnuť ▼: 103R-472K.pdf
103R-472HS
103R-472HS
Stiahnuť ▼: 103R-472HS.pdf
103R-560K
103R-560K