103R-223G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 103R-223G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
listoch: 103R-223G.pdf
  • správa
Špecifikácie 103R-223G
Číslo dielu 103R-223G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9031 pcs Dátový hárok 103R-223G.pdf
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 103R
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 103R-223G TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 25MHz Detailný popis 22µH Unshielded Inductor 125mA 6.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 6.4 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 125mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
103R-223HS
103R-223HS
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
Skladom: 10757 pcs
Stiahnuť ▼: 103R-223HS.pdf
RFQ
103R-223K
103R-223K
výrobcovia: API Delevan
Skladom: 24548 pcs
Stiahnuť ▼: 103R-223K.pdf
RFQ
103R-222J
103R-222J
popis: FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD
Stiahnuť ▼: 103R-222J.pdf
103R-223J
103R-223J
Stiahnuť ▼: 103R-223J.pdf
103R-222K
103R-222K