103R-183KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 103R-183KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
listoch: 103R-183KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 103R-183KS
Číslo dielu 103R-183KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21587 pcs Dátový hárok 103R-183KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 103R
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 103R-183KS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 18µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 28MHz Detailný popis 18µH Unshielded Inductor 130mA 5.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 5.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 130mA