103R-181KS
Prehľad produktov
Číslo dielu: 103R-181KS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
listoch: 103R-181KS.pdf
  • správa
Špecifikácie 103R-181KS
Číslo dielu 103R-181KS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25395 pcs Dátový hárok 103R-181KS.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 103R
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 103R-181KS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 180nH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 550MHz Detailný popis 180nH Unshielded Inductor 695mA 200 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 200 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 695mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
103R-182HS
103R-182HS
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM
Skladom: 10287 pcs
Stiahnuť ▼: 103R-182HS.pdf
RFQ
103R-181K
103R-181K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM