103R-180J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 103R-180J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD
listoch: 103R-180J.pdf
  • správa
Špecifikácie 103R-180J
Číslo dielu 103R-180J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24012 pcs Dátový hárok 103R-180J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 103R
hodnotenie - Q @ Freq 52 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 103R-180J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 18nH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2GHz Detailný popis 18nH Unshielded Inductor 1.03A 93 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 93 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.03A