103R-100JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 103R-100JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
listoch: 103R-100JS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 103R-100JS
Číslo dielu 103R-100JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19885 pcs Dátový hárok 103R-100JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 103R
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 103R-100JS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 10nH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.7GHz Detailný popis 10nH Unshielded Inductor 1.27A 60 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 60 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.27A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
103R-100M
103R-100M
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
Skladom: 26209 pcs
Stiahnuť ▼: 103R-100M.pdf
RFQ
103R-100J
103R-100J
výrobcovia: API Delevan