103-562HS
API DelevanAPI Delevan
103-562HS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 103-562HS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
listoch: 103-562HS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 103-562HS
Číslo dielu 103-562HS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10372 pcs Dátový hárok 103-562HS.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 103
hodnotenie - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 103-562HS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 5.6µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 55MHz Detailný popis 5.6µH Unshielded Inductor 220mA 2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 2 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 220mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
103-562KS
103-562KS
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
Skladom: 24396 pcs
Stiahnuť ▼: 103-562KS.pdf
RFQ
103-562K
103-562K
výrobcovia: API Delevan