103-273JS
API DelevanAPI Delevan
103-273JS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 103-273JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD
listoch: 103-273JS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 103-273JS
Číslo dielu 103-273JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 17209 pcs Dátový hárok 103-273JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 103
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 103-273JS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 27µH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 22MHz Detailný popis 27µH Unshielded Inductor 120mA 6.9 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 6.9 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 120mA