103-151FS
API DelevanAPI Delevan
103-151FS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 103-151FS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
listoch: 103-151FS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 103-151FS
Číslo dielu 103-151FS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6584 pcs Dátový hárok 103-151FS.pdf
typ - tolerancia ±1%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 103
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 103-151FS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 150nH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 650MHz Detailný popis 150nH Unshielded Inductor 745mA 175 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 175 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 745mA