103-120JS
API DelevanAPI Delevan
103-120JS Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 103-120JS
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD
listoch: 103-120JS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 103-120JS
Číslo dielu 103-120JS Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 19619 pcs Dátový hárok 103-120JS.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 103
hodnotenie - Q @ Freq 57 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard, 2 Lead
Ostatné mená 103-120JS TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 12nH Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.45GHz Detailný popis 12nH Unshielded Inductor 1.19A 69 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC odpor (DCR) 69 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.19A
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
103-1092-BL-F0500
103-1092-BL-F0500
výrobcovia: CNC Tech
popis: USB3.0 A/M-MICRO B WITH FERRITES
Skladom: 8885 pcs
Stiahnuť ▼: 103-1092-BL-F0500.pdf
RFQ
výrobcovia: CNC Tech
Skladom: 16400 pcs
Stiahnuť ▼: 103-1092-BL-F0100.pdf
RFQ
103-121G
103-121G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
Stiahnuť ▼: 103-121G.pdf
103-121F
103-121F
výrobcovia: API Delevan