1008R-562J
API DelevanAPI Delevan
1008R-562J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1008R-562J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
listoch: 1008R-562J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1008R-562J
Číslo dielu 1008R-562J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 53022 pcs Dátový hárok 1008R-562J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1008R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 1008R-562J TR 500
DN42023JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 5.6µH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 44MHz Detailný popis 5.6µH Unshielded Inductor 312mA 1.54 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.54 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 312mA