1008R-390J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1008R-390J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39NH 1.053A 110 MOHM
listoch: 1008R-390J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1008R-390J
Číslo dielu 1008R-390J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 39NH 1.053A 110 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58305 pcs Dátový hárok 1008R-390J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1008 Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1008R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená 1008R-390J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 39nH Výška - sedenie (Max) 0.085" (2.16mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.335GHz Detailný popis 39nH Unshielded Inductor 1.053A 110 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 110 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.053A