1008R-332J
API DelevanAPI Delevan
1008R-332J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1008R-332J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
listoch: 1008R-332J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1008R-332J
Číslo dielu 1008R-332J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54367 pcs Dátový hárok 1008R-332J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1008R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 1008R-332J TR 500
DN42018JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 60MHz Detailný popis 3.3µH Unshielded Inductor 398mA 950 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 950 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 398mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1008R-333G
1008R-333G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
Skladom: 25973 pcs
Stiahnuť ▼: 1008R-333G.pdf
RFQ
1008R-332G
1008R-332G
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
Skladom: 25287 pcs
Stiahnuť ▼: 1008R-332G.pdf
RFQ
1008R-331K
1008R-331K
popis: FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM
Stiahnuť ▼: 1008R-331K.pdf
1008R-333H
1008R-333H
Stiahnuť ▼: 1008R-333H.pdf
1008R-333K
1008R-333K