1008R-123H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1008R-123H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD
listoch: 1008R-123H.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1008R-123H
Číslo dielu 1008R-123H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34741 pcs Dátový hárok 1008R-123H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení 1008 Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1008R
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená 1008R-123H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 12µH Výška - sedenie (Max) 0.085" (2.16mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 24MHz Detailný popis 12µH Unshielded Inductor 207mA 3.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 3.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 207mA