1008-560J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1008-560J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM
listoch: 1008-560J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1008-560J
Číslo dielu 1008-560J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 50731 pcs Dátový hárok 1008-560J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení 1008 Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1008
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 50MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená 1008-560J TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Phenolic Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 50MHz
indukčnosť 56nH Výška - sedenie (Max) 0.085" (2.16mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 1.11GHz Detailný popis 56nH Unshielded Inductor 847mA 170 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 170 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 847mA
Aktuálny - Sýtosť -
Súvisiace produkty
1008-561J
1008-561J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
Skladom: 53598 pcs
Stiahnuť ▼: 1008-561J.pdf
RFQ
1008-473K
1008-473K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
Skladom: 50594 pcs
Stiahnuť ▼: 1008-473K.pdf
RFQ
1008-561G
1008-561G
Stiahnuť ▼: 1008-561G.pdf
1008-561F
1008-561F
Stiahnuť ▼: 1008-561F.pdf
1008-473H
1008-473H
Stiahnuť ▼: 1008-473H.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-561K.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-473J.pdf
popis: FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM
popis: FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM
Stiahnuť ▼: 1008-473F.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-473G.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-561H.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety