1008-103J
API DelevanAPI Delevan
1008-103J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1008-103J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
listoch: 1008-103J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 1008-103J
Číslo dielu 1008-103J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 56995 pcs Dátový hárok 1008-103J.pdf
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
tienenie Unshielded séria 1008
hodnotenie - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 1008-103J TR 500
DN08103JTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz indukčnosť 10µH
Výška - sedenie (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 28MHz
Detailný popis 10µH Unshielded Inductor 245mA 2.5 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 2.5 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 245mA Aktuálny - Sýtosť -
Súvisiace produkty
1008-103F
1008-103F
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Skladom: 24302 pcs
Stiahnuť ▼: 1008-103F.pdf
RFQ
1008-102K
1008-102K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD
Skladom: 60959 pcs
Stiahnuť ▼: 1008-102K.pdf
RFQ
1008-121H
1008-121H
popis: FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM
Stiahnuť ▼: 1008-121H.pdf
1008-121G
1008-121G
Stiahnuť ▼: 1008-121G.pdf
1008-102J
1008-102J
Stiahnuť ▼: 1008-102J.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-103H.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-121F.pdf
popis: FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: 1008-120K.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-120J.pdf
Stiahnuť ▼: 1008-103G.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety