0925R-823J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0925R-823J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM TH
listoch: 0925R-823J.pdf
  • správa
Špecifikácie 0925R-823J
Číslo dielu 0925R-823J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30653 pcs Dátový hárok 0925R-823J.pdf
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria 0925R
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 0925R-823J TR 3500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 82µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 11MHz Detailný popis 82µH Shielded Molded Inductor 59mA 13 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 13 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 59mA
Aktuálny - Sýtosť 59mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: HARTING
popis: DIN-POWER GRIFFSCHALE 2G
Skladom: 28509 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
výrobcovia: Mill-Max
popis: LOW PROFILE SPRING PIN
Skladom: 195875 pcs
Stiahnuť ▼: 0926-1-15-20-75-14-11-0.pdf
RFQ
výrobcovia: HARTING
popis: DIN-POWER SCHALENGEHAUSE F24
Stiahnuť ▼: 09260240401.pdf
0925R-821K
0925R-821K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Stiahnuť ▼: 0925R-821K.pdf
0925R-823K
0925R-823K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM TH
Stiahnuť ▼: 0925R-823K.pdf
0925R-822H
0925R-822H
popis: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM TH
Stiahnuť ▼: 0925R-822H.pdf
0925R-822K
0925R-822K
Stiahnuť ▼: 0925R-822K.pdf
0925R-823H
0925R-823H
Stiahnuť ▼: 0925R-823H.pdf
0925R-822J
0925R-822J
Stiahnuť ▼: 0925R-822J.pdf
výrobcovia: Mill-Max
popis: LOW PROFILE SPRING PIN
0925R-821J
0925R-821J
Stiahnuť ▼: 0925R-821J.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety