0925R-681H
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0925R-681H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
listoch: 0925R-681H.pdf
  • správa
Špecifikácie 0925R-681H
Číslo dielu 0925R-681H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 42886 pcs Dátový hárok 0925R-681H.pdf
typ Molded tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria 0925R
hodnotenie - Q @ Freq 39 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 0925R-681H TR 3500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 180MHz Detailný popis 680nH Shielded Molded Inductor 430mA 240 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 240 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 430mA
Aktuálny - Sýtosť 430mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
0925R-563J
0925R-563J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH
Skladom: 29652 pcs
Stiahnuť ▼: 0925R-563J.pdf
RFQ
0925R-681K
0925R-681K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM