0925R-471J
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0925R-471J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
listoch: 0925R-471J.pdf
  • správa
Špecifikácie 0925R-471J
Číslo dielu 0925R-471J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75713 pcs Dátový hárok 0925R-471J.pdf
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria 0925R
hodnotenie - Q @ Freq 41 @ 25MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 0925R-471J TR 3500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25MHz
indukčnosť 470nH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 220MHz Detailný popis 470nH Shielded Molded Inductor 460mA 210 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 210 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 460mA
Aktuálny - Sýtosť 460mA