0925R-332J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0925R-332J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH
listoch: 0925R-332J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie 0925R-332J
Číslo dielu 0925R-332J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 70386 pcs Dátový hárok 0925R-332J.pdf
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria 0925R
hodnotenie - Q @ Freq 49 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 0925R-332J TR 3500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 80MHz Detailný popis 3.3µH Shielded Molded Inductor 185mA 1.3 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 1.3 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 185mA
Aktuálny - Sýtosť 185mA