0925-333J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0925-333J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH
listoch: 0925-333J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie 0925-333J
Číslo dielu 0925-333J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 70371 pcs Dátový hárok 0925-333J.pdf
typ Molded tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
tienenie Shielded séria 0925
hodnotenie - Q @ Freq 41 @ 2.5MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 0925-333J TR 3500 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnosť 33µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 20MHz Detailný popis 33µH Shielded Molded Inductor 83mA 6.5 Ohm Max Axial
DC odpor (DCR) 6.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 83mA
Aktuálny - Sýtosť 83mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
0925-334J
0925-334J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM TH
Skladom: 30523 pcs
Stiahnuť ▼: 0925-334J.pdf
RFQ
0925-332K
0925-332K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH