0805-5N6J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0805-5N6J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6NH 600MA 80 MOHM
listoch: 0805-5N6J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0805-5N6J
Číslo dielu 0805-5N6J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.6NH 600MA 80 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4225 pcs Dátový hárok 0805-5N6J.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
tienenie Unshielded séria 805
hodnotenie - Q @ Freq 65 @ 1GHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 0805-5N6J TR 2000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 5.6nH Výška - sedenie (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 5.5GHz Detailný popis 5.6nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 80 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 80 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
0805-561K
0805-561K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 560NH 210MA 1.9 OHM
Skladom: 4162 pcs
Stiahnuť ▼: 0805-561K.pdf
RFQ
0805-47NJ
0805-47NJ
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 47NH 500MA 310 MOHM
Skladom: 5049 pcs
Stiahnuť ▼: 0805-47NJ.pdf
RFQ
popis: FIXED IND 620NH 210MA 2.2 OHM