0805-27NK
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0805-27NK
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27NH 500MA 250 MOHM
listoch: 0805-27NK.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0805-27NK
Číslo dielu 0805-27NK Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 27NH 500MA 250 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5190 pcs Dátový hárok 0805-27NK.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
tienenie Unshielded séria 805
hodnotenie - Q @ Freq 55 @ 500MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 0805-27NK TR 2000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 27nH Výška - sedenie (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.5GHz Detailný popis 27nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 250 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 250 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 500mA