0603-6N8K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0603-6N8K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 6.8NH 700MA 110 MOHM
listoch: 0603-6N8K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0603-6N8K
Číslo dielu 0603-6N8K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 6.8NH 700MA 110 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4587 pcs Dátový hárok 0603-6N8K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
tienenie Unshielded séria 603
hodnotenie - Q @ Freq 27 @ 250MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 0603-6N8K TR 4000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 6.8nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 5.8GHz Detailný popis 6.8nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 110 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 110 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA