0603-24NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0603-24NK
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 24NH 700MA 130 MOHM
listoch: 0603-24NK.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0603-24NK
Číslo dielu 0603-24NK Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 24NH 700MA 130 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4071 pcs Dátový hárok 0603-24NK.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
tienenie Unshielded séria 603
hodnotenie - Q @ Freq 38 @ 250MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 0603-24NK TR 4000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 24nH Výška - sedenie (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 2.8GHz Detailný popis 24nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 130 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 130 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 700mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
0603-30NJ
0603-30NJ
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 30NH 600MA 150 MOHM
Skladom: 5027 pcs
Stiahnuť ▼: 0603-30NJ.pdf
RFQ
0603-271K
0603-271K
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 270NH 200MA 2.1 OHM
Skladom: 4330 pcs
Stiahnuť ▼: 0603-271K.pdf
RFQ
popis: FIXED IND 24NH 700MA 130 MOHM
Stiahnuť ▼: 0603-24NJ.pdf
0603-27NK
0603-27NK
popis: FIXED IND 27NH 600MA 220 MOHM
Stiahnuť ▼: 0603-27NK.pdf
popis: FIXED IND 220NH 250MA 1.6 OHM