0402-5N1K
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0402-5N1K
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.1NH 800MA 83 MOHM
listoch: 0402-5N1K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 0402-5N1K
Číslo dielu 0402-5N1K Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 5.1NH 800MA 83 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5833 pcs Dátový hárok 0402-5N1K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm)
tienenie Unshielded séria 402
hodnotenie - Q @ Freq 20 @ 250MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 0402-5N1K TR 4000 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ceramic
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 250MHz
indukčnosť 5.1nH Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 5.8GHz Detailný popis 5.1nH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 83 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 83 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 800mA