PT65521L254
APEM Inc.APEM Inc.
PT65521L254 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PT65521L254
Výrobca / Značka: APEM Inc.
Popis produktu SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V
listoch: PT65521L254.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie PT65521L254
Číslo dielu PT65521L254 Výrobca APEM Inc.
popis SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11147 pcs Dátový hárok PT65521L254.pdf
prác Yes Napätie 24VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria PT65
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tray
Ostatné mená 679-1944
PT65521L254-ND
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C
Počet pozícií 4 Typ montáže Through Hole, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život 10,000 Cycles
Dĺžka 0.393" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška nad palubou 0.394" (10.00mm) Vlastnosti Sealed - Flux Protection
Elektrický život - Detailný popis Dip Switch SP4T 4 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Knob Actuator 150mA 24VDC
Aktuálne hodnotenie 150mA Kontaktný materiál Phosphor Bronze