E10SW28A
APEM Inc.APEM Inc.
E10SW28A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: E10SW28A
Výrobca / Značka: APEM Inc.
Popis produktu BASED LED E10 WHITE
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie E10SW28A
Číslo dielu E10SW28A Výrobca APEM Inc.
popis BASED LED E10 WHITE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17132 pcs Dátový hárok
vlnová dĺžka - Napätie - vpred (Vf) (typ) 28V
Veľkosť / rozmer 0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm) séria -
Ostatné mená 679-2935 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hodnotenie Millicandela 2070mcd Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis LED Lamp Replacement White Miniature Screw (E10) 28V 0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm) konfigurácia Single