DPL12UTV
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DPL12UTV
Výrobca / Značka: APEM Inc.
Popis produktu SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V
listoch:
  • správa
Špecifikácie DPL12UTV
Číslo dielu DPL12UTV Výrobca APEM Inc.
popis SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5186 pcs Dátový hárok
prác Yes Napätie 24VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria DPL
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Počet pozícií 12
Typ montáže Through Hole, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život 5,000 Cycles Dĺžka 1.261" (32.03mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.402" (10.20mm)
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Elektrický život 2,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 50mA 24VDC Aktuálne hodnotenie 50mA