DPL12BUTV
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DPL12BUTV
Výrobca / Značka: APEM Inc.
Popis produktu SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V
listoch:
  • správa
Špecifikácie DPL12BUTV
Číslo dielu DPL12BUTV Výrobca APEM Inc.
popis SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5456 pcs Dátový hárok
prác Yes Napätie 24VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria DPL
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C Počet pozícií 12
Typ montáže Through Hole, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život 5,000 Cycles Dĺžka 1.261" (32.03mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.402" (10.20mm)
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Elektrický život 2,000 Cycles
Detailný popis Dip Switch SPST 12 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 50mA 24VDC Aktuálne hodnotenie 50mA
Kontaktný materiál Phosphor Bronze Kontakt Dokončiť Gold
obvod SPST Materiál tela Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Typ pohonu Piano Úroveň pohonu Raised
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DPL09
DPL09
výrobcovia: APEM Inc.
popis: SWITCH PIANO DIP SPST 50MA 24V
Skladom: 5889 pcs
Stiahnuť ▼: DPL09.pdf
RFQ
DPL12H2424A24KG
DPL12H2424A24KG
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: LED ENCODER 12MM HORIZ DET GREEN
Skladom: 17151 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DPL09T
DPL09T
výrobcovia: APEM Inc.
popis: SWITCH DIL PIANO SPST 50MA 24V
Stiahnuť ▼:
DPL12H2424A20FR
DPL12H2424A20FR
popis: LED ENCODER 12MM HORIZ DET RED
DPL10T
DPL10T
DPL10
DPL10