ADTS62YV
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ADTS62YV
Výrobca / Značka: APEM Inc.
Popis produktu SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
listoch: ADTS62YV.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ADTS62YV
Číslo dielu ADTS62YV Výrobca APEM Inc.
popis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 303542 pcs Dátový hárok ADTS62YV.pdf
Stýl ukončenia PC Pin Prepnúť cestovanie 0.25mm
Funkcia prepínača Off-Mom séria ADTS
obal Bulk obrys 6.20mm x 6.20mm
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C Prevádzkové sily 520gf
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Napätie osvetlenia (nominálne) -
Typ osvetlenia, Farba - osvetlenie Non-Illuminated
Vlastnosti Tactile Feedback Detailný popis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
Kontaktné hodnotenie @ Napätie 0.05A @ 12VDC obvod SPST-NO
Typ pohonu Standard Orientácia pohonu Top Actuated
Materiál pohonu Polyamide (PA), Nylon Dĺžka pohonu, pravý uhol -
Pohon Výška mimo PCB, vertikálna 5.00mm