8436WCDKB
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 8436WCDKB
Výrobca / Značka: APEM Inc.
Popis produktu SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
listoch: 8436WCDKB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 8436WCDKB
Číslo dielu 8436WCDKB Výrobca APEM Inc.
popis SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4964 pcs Dátový hárok 8436WCDKB.pdf
Napätie - DC 20V Napájacie napätie - AC 20V
typ Standard Stýl ukončenia PC Pin
Funkcia prepínača On-On séria 8000
Rozmery výrezu panelu Circular - 6.50mm Dia obal Bulk
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Panel Mount, Right Angle, Rear
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu Environment Sealed
Napätie osvetlenia (nominálne) - Typ osvetlenia, Farba -
Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals, Front Panel Sealing Elektrický život 30,000 Cycles
Farba - pohon / uzáver Silver obvod SPDT
Typ pohonu Plunger for Cap
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
8437
výrobcovia: Keystone Electronics Corp.
popis: HEX STANDOFF #8-32 ALUM 1-3/4"
Skladom: 112200 pcs
Stiahnuť ▼: 8437.pdf
RFQ
8436A
8436A
výrobcovia: APEM Inc.
popis: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Skladom: 10387 pcs
Stiahnuť ▼: 8436A.pdf
RFQ
8437
výrobcovia: JKL Components Corporation
popis: LAMP INCAN RT-1.75 MIDG SCRW 22V
Stiahnuť ▼: 8437.pdf
84371N
84371N
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: 3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 1/2
Stiahnuť ▼:
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: 3/8" DR 6PT UNIVERSAL SOCKET 22M
Stiahnuť ▼:
8437-1"X72YD
výrobcovia: 3M
popis: TAPE DBL COATED SILVER 1"X 72YDS
Skladom: 835 pcs
Stiahnuť ▼: 8437-1"X72YD.pdf
popis: 3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 3/8
8436WCDB
8436WCDB
výrobcovia: APEM Inc.
popis: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Stiahnuť ▼: 8436WCDB.pdf
8436AB
8436AB
Stiahnuť ▼: 8436AB.pdf
8436BK
8436BK
výrobcovia: 3M
popis: FIBER DIST UNIT 36 PORT WALL MOU
Skladom: 237 pcs
výrobcovia: SCS
popis: FLOOR TILE COND BLK 0.125 X12"
popis: 3/8" DR 6PT DEEP UNIV SOCKET 7/1
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety