5669MAKB
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 5669MAKB
Výrobca / Značka: APEM Inc.
Popis produktu SWITCH TOGGLE 4PDT 6A 125V
listoch: 5669MAKB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie 5669MAKB
Číslo dielu 5669MAKB Výrobca APEM Inc.
popis SWITCH TOGGLE 4PDT 6A 125V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3597 pcs Dátový hárok 5669MAKB.pdf
Napätie - DC 30V Napájacie napätie - AC 125V
Stýl ukončenia Solder Lug Funkcia prepínača On-Off-On
séria 5000 Rozmery výrezu panelu Circular - 12.50mm Dia
obal Bulk Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Napätie osvetlenia (nominálne) - Typ osvetlenia, Farba -
osvetlenie Non-Illuminated Vlastnosti Front Panel Sealing
Elektrický život 30,000 Cycles Detailný popis Toggle Switch 4PDT Panel Mount
Aktuálne hodnotenie 6A (AC), 4A (DC) obvod 4PDT
Závitová vložka 15/32-32 Typ pohonu Standard Round
Materiál pohonu Brass, Nickel Plated Dĺžka pohonu 17.50mm
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
5669MAB
5669MAB
výrobcovia: APEM Inc.
popis: SWITCH TOGGLE 4PDT 6A 125V
Skladom: 5695 pcs
Stiahnuť ▼: 5669MAB.pdf
RFQ
566AXZ050M
566AXZ050M
výrobcovia: Illinois Capacitor
popis: CAP ALUM 56UF 20% 50V SMD
Skladom: 331379 pcs
Stiahnuť ▼: 566AXZ050M.pdf
RFQ
5669AB
5669AB
výrobcovia: APEM Inc.