11136AD2
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 11136AD2
Výrobca / Značka: APEM Inc.
Popis produktu SWITCH TOGGLE SPDT 4A 125V
listoch: 11136AD2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 11136AD2
Číslo dielu 11136AD2 Výrobca APEM Inc.
popis SWITCH TOGGLE SPDT 4A 125V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5122 pcs Dátový hárok 11136AD2.pdf
Napätie - DC 30V Napájacie napätie - AC 125V
Stýl ukončenia Solder Lug Funkcia prepínača On-On
séria 11000 Rozmery výrezu panelu Circular - 6.50mm Dia
obal Bulk Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Napätie osvetlenia (nominálne) - Typ osvetlenia, Farba -
osvetlenie Non-Illuminated Vlastnosti Epoxy Sealed Terminals
Elektrický život 20,000 Cycles Detailný popis Toggle Switch SPDT Panel Mount
Aktuálne hodnotenie 4A (AC/DC) obvod SPDT
Závitová vložka 1/4-40 Typ pohonu Standard Round
Materiál pohonu Brass, Chrome Plated Dĺžka pohonu 11.30mm
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: Weidmuller
popis: RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V
Skladom: 121 pcs
Stiahnuť ▼: 1113761001.pdf
RFQ
výrobcovia: HARTING
popis: HAN-YELLOCK 60M PANEL FEED THROU
Skladom: 647 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
11137A
11137A
výrobcovia: APEM Inc.
popis: SWITCH TOGGLE SPDT 4A 125V
Skladom: 3920 pcs
Stiahnuť ▼: 11137A.pdf
11136WA
11136WA
výrobcovia: APEM Inc.
Skladom: 4012 pcs
Stiahnuť ▼: 11136WA.pdf
11136AK
11136AK
Stiahnuť ▼: 11136AK.pdf
výrobcovia: HARTING
popis: HAN-YELLOCK 60M HOOD SIDE ENTRY
Stiahnuť ▼:
11137AD2K
11137AD2K
Stiahnuť ▼: 11137AD2K.pdf
popis: HAN-YELLOCK 60M HOOD TOP ENTRY M
11136A
11136A
Stiahnuť ▼: 11136A.pdf
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: 34 PADDLEBOARD ASSY
Stiahnuť ▼: 111361-7.pdf
11136AG
11136AG
Stiahnuť ▼: 11136AG.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety