RP73D2A412RBTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RP73D2A412RBTDF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RP73D2A412RBTDF
Výrobca / Značka: AMP Connectors / TE Connectivity
Popis produktu RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805
listoch: 1.RP73D2A412RBTDF.pdf2.RP73D2A412RBTDF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RP73D2A412RBTDF
Číslo dielu RP73D2A412RBTDF Výrobca AMP Connectors / TE Connectivity
popis RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 192966 pcs Dátový hárok 1.RP73D2A412RBTDF.pdf2.RP73D2A412RBTDF.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±15ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
séria RP73, Holsworthy odpor 412 Ohms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená 7-1879272-1
7-1879272-1-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm)
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 412 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film zloženie Thin Film