628B103TR4
TT Electronics/IRC
628B103TR4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 628B103TR4
Výrobca / Značka: TT Electronics/IRC
Popis produktu RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
listoch: 628B103TR4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 628B103TR4
Číslo dielu 628B103TR4 Výrobca TT Electronics/IRC
popis RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88113 pcs Dátový hárok 628B103TR4.pdf
Napätie - porucha - Hrúbka (Max) ±100ppm/°C
Teplotný koeficient Bussed Veľkosť / rozmer 0.445" L x 0.220" W (11.30mm x 5.59mm)
séria 628, BI Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia - Napájanie na prvok 15
polarizácia 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Výstupný výkon 160mW
Ostatné mená 987-1057-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu 628B103TR4 Výška - sedenie (Max) 0.090" (2.29mm)
Rozšírený popis 10k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±2%
popis RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC Materiál dosky 16
Bandwidth 10k
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN MAG TERM 18-22AWG TAB
Skladom: 965666 pcs
Stiahnuť ▼: 62895-1.pdf
RFQ
628B103TR4
628B103TR4
výrobcovia: TT Electronics
popis: RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
Skladom: 5382 pcs
Stiahnuť ▼: 628B103TR4.pdf
RFQ
Stiahnuť ▼: 62898-1.pdf
popis: CONN TERM BRUSH 18-22AWG CRIMP
popis: CONN QC RCPT 12-16AWG 0.250
6288US 010500
6288US 010500
výrobcovia: Belden
popis: 5E4PR UTP + 2C16 CMP SIAM
Skladom: 196 pcs
Stiahnuť ▼:
628B103
628B103
výrobcovia: TT Electronics