TAC100-OTH
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TAC100-OTH
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu PELTOR SPORT TACTICAL 100 ELECTR
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4 pcs
  • správa
Špecifikácie TAC100-OTH
Číslo dielu TAC100-OTH Výrobca 3M
popis PELTOR SPORT TACTICAL 100 ELECTR Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 1157 pcs Dátový hárok
séria * Ostatné mená 00051141394237
Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TAC106K006P02
TAC106K006P02
výrobcovia: Cornell Dubilier Electronics
popis: CAP TANT 10UF 6V 10% AXIAL