PL88.4E2T
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PL88.4E2T
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu TOUCH SCREEN RESISTIVE 8.4"
listoch: PL88.4E2T.pdf
  • správa
Špecifikácie PL88.4E2T
Číslo dielu PL88.4E2T Výrobca 3M
popis TOUCH SCREEN RESISTIVE 8.4" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5399 pcs Dátový hárok PL88.4E2T.pdf
šírka - typ Resistive
séria MicroTouch™ PL Resistive Ostatné mená 3M5532
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Dĺžka 6.69" (170mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie Requires Controller
výška 5.03" (128mm) Veľkosť obrazovky v diagonále 8.4" (213.36mm)
Detailný popis Resistive Touch Screen Overlay 8.4" (213.36mm) Requires Controller
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PL8801NL
PL8801NL
výrobcovia: Pulse Electronics Corporation
popis: COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN SMD
Skladom: 12983 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
popis: COMMON MODE CHOKE 3.6A 2LN SMD
Skladom: 14852 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PL8801
PL8801