PL820.1E2T
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PL820.1E2T
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu TOUCH SCREEN RESISTIVE 20.1"
listoch: PL820.1E2T.pdf
  • správa
Špecifikácie PL820.1E2T
Číslo dielu PL820.1E2T Výrobca 3M
popis TOUCH SCREEN RESISTIVE 20.1" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4818 pcs Dátový hárok PL820.1E2T.pdf
šírka - typ Resistive
séria MicroTouch™ PL Resistive Ostatné mená 3M5538
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Dĺžka 16.02" (407mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie Requires Controller
výška 12" (305mm) Veľkosť obrazovky v diagonále 20.1" (510.54mm)
Detailný popis Resistive Touch Screen Overlay 20.1" (510.54mm) Requires Controller
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PL8201
PL8201
výrobcovia: Pulse Electronics Corporation
popis: COMMON MODE CHOKE 11.6A 2LN SMD