PK10-080S-R-DA
3M3M
PK10-080S-R-DA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PK10-080S-R-DA
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN SOCKET 80POS VERT 1MM SMD
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie PK10-080S-R-DA
Číslo dielu PK10-080S-R-DA Výrobca 3M
popis CONN SOCKET 80POS VERT 1MM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20612 pcs Dátový hárok
séria Pak 10, PK10 stúpanie 0.039" (1.00mm)
obal Bulk Ostatné mená 0-00-51111-74124-5
PK10080SRDA
Počet riadkov 2 Počet pozícií 80
Typ montáže Surface Mount, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Priradené výšivky stohovania - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.189" (4.80mm)
Vlastnosti Board Guide, Solder Retention Detailný popis 80 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount, Right Angle Gold