P50-160S-R1-EA
3M3M
P50-160S-R1-EA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P50-160S-R1-EA
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN SOCKT 160POS STR .050" GOLD
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie P50-160S-R1-EA
Číslo dielu P50-160S-R1-EA Výrobca 3M
popis CONN SOCKT 160POS STR .050" GOLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6610 pcs Dátový hárok
séria Pak 50, P50 stúpanie 0.050" (1.27mm)
obal Bulk Ostatné mená 0-00-51111-73940-2
P50160SR1EA
Počet riadkov 2 Počet pozícií 160
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Priradené výšivky stohovania - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.421" (10.70mm)
Vlastnosti Board Lock, Flange Detailný popis 160 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold