P50-060P-R1-EA
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P50-060P-R1-EA
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN PLUG 60POS STR .050" GLD
listoch: P50-060P-R1-EA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie P50-060P-R1-EA
Číslo dielu P50-060P-R1-EA Výrobca 3M
popis CONN PLUG 60POS STR .050" GLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17654 pcs Dátový hárok P50-060P-R1-EA.pdf
séria Pak 50, P50 stúpanie 0.050" (1.27mm)
obal Bulk Ostatné mená 80000922510
Počet riadkov 2 Počet pozícií 60
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Priradené výšivky stohovania - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad palubou 0.421" (10.70mm)
Vlastnosti Board Lock, Flange Detailný popis 60 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold