P50-040P-R1-TG
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P50-040P-R1-TG
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN PLUG 40POS STR .050" GOL
listoch: P50-040P-R1-TG.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie P50-040P-R1-TG
Číslo dielu P50-040P-R1-TG Výrobca 3M
popis CONN PLUG 40POS STR .050" GOL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5565 pcs Dátový hárok P50-040P-R1-TG.pdf
séria Pak 50, P50 stúpanie 0.050" (1.27mm)
obal Bulk Ostatné mená 15000754208
Počet riadkov 2 Počet pozícií 40
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Priradené výšivky stohovania - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška nad palubou 0.530" (13.45mm) Vlastnosti Board Lock
Detailný popis 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 10.0µin (0.25µm)