P25LE-040S-DA
3M3M
P25LE-040S-DA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P25LE-040S-DA
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu PAK25 CONN
listoch: P25LE-040S-DA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie P25LE-040S-DA
Číslo dielu P25LE-040S-DA Výrobca 3M
popis PAK25 CONN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15949 pcs Dátový hárok P25LE-040S-DA.pdf
Typ drôtu Ribbon Cable Wire Gauge 30 AWG
séria P25LE Rozstup riadkov -
stúpanie 0.050" (1.27mm) obal Bulk
Ostatné mená 0-00-51111-73826-9
P25LE040SDA
Počet riadkov 2
Počet pozícií 40 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Feed Through, Strain Relief
Typ upevnenia Latch Lock/Eject Hooks Detailný popis 40 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 30 AWG