MU14-187DFHTK
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MU14-187DFHTK
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MU14-187DFHTK
Číslo dielu MU14-187DFHTK Výrobca 3M
popis CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 408860 pcs Dátový hárok
Wire Gauge 14-16 AWG ukončenie Crimp
Typ koncovky Standard Šírka karty 0.187" (4.75mm)
Tab Thickness 0.020" (0.51mm) Dĺžka karty -
séria Scotchlok™ obal Bulk
Ostatné mená 00054007017622
Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Dĺžka - celkovo 0.580" (14.73mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolačný priemer - Izolácia Non-Insulated
rod Female Vlastnosti Butted Seam, High Temperature
Detailný popis 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated Kontaktný materiál Steel