MP2-R060-51S1-TR30
3M3M
3M
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MP2-R060-51S1-TR30
Výrobca / Značka: 3M
Popis produktu CONN INV SOCKET 2-FB 60POS 5ROW
listoch: 1.MP2-R060-51S1-TR30.pdf2.MP2-R060-51S1-TR30.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MP2-R060-51S1-TR30
Číslo dielu MP2-R060-51S1-TR30 Výrobca 3M
popis CONN INV SOCKET 2-FB 60POS 5ROW Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4324 pcs Dátový hárok 1.MP2-R060-51S1-TR30.pdf2.MP2-R060-51S1-TR30.pdf
Napätie - ukončenie Solder
séria MetPak™ MP2 stúpanie 0.079" (2.00mm)
obal Tube Ostatné mená 04801141241
MP2R06051S1TR30
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 5
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 60
Počet stĺpcov - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vlastnosti Inverse
Aktuálne hodnotenie 1.5A Rozloženie kontaktov, typické -